Fotbal a jiné radovánky

18. května 2012 v 0:13 | M@telloo
18.5.2012

Předem se omlouvám, že jsem vynechal včerejší zápis, ale kvůli práci a únavě nebyl čas. Asi nemá cenu popisovat zde každý den, vždyť na tom není nic zvláštního.. ráno vstát, večer přijet... Ovšem dnešek byl vyjímečný tím, že jsme odehráli zápas proti partnerské turecké firmě Adularya. Předtím se hráli již tři zápasy z nichž náš tým dokázal dvakrát zvítězit. Proto jsme si i dnes věřili. Sestavu protivníka bohužel neznám, ale byli to samí turci :-) Jinak naše vypadala takto: (ještě dodávám, že se hraje hodinu v kuse a bez střídání) Brankář: moje maličkost, Obrana: Josef Petráš, xxxTurek, xxxTurek, Záloha: Selčuk Yildirim, Jirka Sokolář a v útoku hvězda hanspaulské ligy Tomáš Gasparovič. Zápas začal ve velice rychlém tempu a po chybě Petráše jsme inkasovali první gól. Poté se ovšem náš tým rozkoukal a hnal do útoku, kde nejprve snížil Tomáš Gas a za chvíli vyrovnal rovněž on... holt talent v sobě nezapře. Za pár minut turci založili útok a jelikož obrana bránila dobře, ale mě ve výhledu, tudíž jsem pozdě vyběhl a bylo srovnáno na 2:2. Do poločasu ovšem stihl srovnat Josef Petráš, který nádhernou pumelicí z úhlu překonal jinak skvěle chytajícího brankáře. Druhý poločas začal co nevidět, míče se ujali turečtí obránci, udělali pár kliček, byly před bránou a bohužel srovnali na 3:3. Náš čtvrtý gól přidal opět výborně hrající Petráš 4:3. Jenže pak dostal jeden turecký obránce nádherný pas, ve vápně si chtěl srovnat hlavou balon a já do něj nalít... FUUUUUUUUUUUUUUU!!! Asi ho to muselo bolet, jelikož se netvářil nadšeně, naštěstí mě neodkrágloval... a ve hře nadále nepokračoval, takže soupeř zůstal v šesti. To, že jsem vyřadil ze hry druhého nejvyššího bosse turecké firmy jsem se dozvěděl až po zápase... Jelikož se kopala penalta, kterou soupeř proměnil a vyrovnal na 4:4. Poté se ovšm míče ujal Jirka a společně se Selčukem a Tomášem založili akci, kterou glosoval gólem Selčuk, poté přidal další gól a zápas se začal obracet v náš prospěch. 6:4. Naneštěstí se turci odhodlali střílet z větší vzdálenosti a tak se povedlo jednomu z nich v dresu Bešiktaše prostřelit obránce a tudíž i mě tvrdou střelou. Jenže to bychom nesměli mít našeho kouzelníka Toma Gasparoviče, který si pohrál s brankářem a patičkou přihrál Jirkovi, který tak pečetil naší konečnou výhru 7:5!!! Premiéra tedy pro mě skončila vítězně, avšak do příště se budu muset trochu ovládat, protože bych byl velice nerad, kdybych jim vyrakvil zbytek firmy a oni s tou naší rozvázali kontrakt :-)
Dnešní den jsem Vám tedy nabídl fotbalový report, fotky bohužel nejsou, ale do příště snad nějaké budou, tak se máte na co těšit. Jinak seriál se zajímavostmi přibyde asi zítra.