Leden 2015

2015 opět ve znamení Turecka

11. ledna 2015 v 12:23 | M@telloo
Jelikož jsem zapomněl heslo, dlouho zde nic nového nepřibývalo. Můj stav je takový, že jsem stále v Turecku, ale zkrátily se mi směny, tedy sem pouze dojíždím. Tak a jelikož jsem s hrůzou zjistil, že celých sedm měsíců tu nebylo přidáno ani ťuk, nyní se pokusím vše vynahradit.

Rok 2014

Červenec/Srpen

Se nesl ve formě práce a dovolené a v srpnu jsme opět podnikli výlet k moři. Tentokrát do "tuctové" Alanye, ale bylo fajn.

Při cestě na stavbu se Vám naskytnou občas hezké pohledy.

A můžete narazit na neobvyklé tvorečky, znovu zdůrazňuji, pro ty stále nevěřící, želv je tu spousta a jsou volně "k mání" :-)

Aneb takto vypadalo čekání "na Godota" respektive na četu turků, kteří prostě nepřišli....

Horovic klan o rok starší... :-)

Léto bylo společensky aktivní a tedy na svatbě své tety jsem nesměl udělat ostudu... :-)

Podzim 2014

Podzim se nesl ve znamení fotbalu, v Beypazari se každoročně pořádá celkem prestižní turnaj v malé kopané, který je i poměrně houfně navštěvován místními obyvateli. Na poslední chvíli jsem byl povolán do Česko - Tureckého týmu. Nehráli jsme špatně, ale bohužel nás věčně zařezával rozhodčí, takže ve skupině jsme obsadili bronzové třetí místo. Dále proběhla návštěva Istanbulu, kde Česká reprezentace hrála kvalifikační mač s Tureckem... nemám slov, parádní zážitek! A nakonec jsem byl poctěn návštěvou svého bratrance se kterým jsme podnikli výlet po centrální Anatolii, fotky bohužel ještě nedodal, ale snad Vám malá mapka napoví cíle našeho výletu :-)

CESA-VGW/MECH

Podzim vygradoval zápasem v Istanbulu, který Češi vyhráli 2:1! :-)

1012 km za čtyři dny... :-)

Rok 2015

Rok 2015 se nese ve znamení mrazů a sněhu. V Beypazari máme asi 20 cm sněhu a teploty okolo -8. Nejaktuálnější fotka ze včerejška ukazuje, že turci sníh a mráz prostě neberou vážně... ;)


Díky všem, kteří můj deníček nadále sledují. Až se opět nahromadí nějaké fotky a zážitky, budu Vás informovat. :-)