2015 opět ve znamení Turecka

11. ledna 2015 v 12:23 | M@telloo
Jelikož jsem zapomněl heslo, dlouho zde nic nového nepřibývalo. Můj stav je takový, že jsem stále v Turecku, ale zkrátily se mi směny, tedy sem pouze dojíždím. Tak a jelikož jsem s hrůzou zjistil, že celých sedm měsíců tu nebylo přidáno ani ťuk, nyní se pokusím vše vynahradit.

Rok 2014

Červenec/Srpen

Se nesl ve formě práce a dovolené a v srpnu jsme opět podnikli výlet k moři. Tentokrát do "tuctové" Alanye, ale bylo fajn.

Při cestě na stavbu se Vám naskytnou občas hezké pohledy.

A můžete narazit na neobvyklé tvorečky, znovu zdůrazňuji, pro ty stále nevěřící, želv je tu spousta a jsou volně "k mání" :-)

Aneb takto vypadalo čekání "na Godota" respektive na četu turků, kteří prostě nepřišli....

Horovic klan o rok starší... :-)

Léto bylo společensky aktivní a tedy na svatbě své tety jsem nesměl udělat ostudu... :-)

Podzim 2014

Podzim se nesl ve znamení fotbalu, v Beypazari se každoročně pořádá celkem prestižní turnaj v malé kopané, který je i poměrně houfně navštěvován místními obyvateli. Na poslední chvíli jsem byl povolán do Česko - Tureckého týmu. Nehráli jsme špatně, ale bohužel nás věčně zařezával rozhodčí, takže ve skupině jsme obsadili bronzové třetí místo. Dále proběhla návštěva Istanbulu, kde Česká reprezentace hrála kvalifikační mač s Tureckem... nemám slov, parádní zážitek! A nakonec jsem byl poctěn návštěvou svého bratrance se kterým jsme podnikli výlet po centrální Anatolii, fotky bohužel ještě nedodal, ale snad Vám malá mapka napoví cíle našeho výletu :-)

CESA-VGW/MECH

Podzim vygradoval zápasem v Istanbulu, který Češi vyhráli 2:1! :-)

1012 km za čtyři dny... :-)

Rok 2015

Rok 2015 se nese ve znamení mrazů a sněhu. V Beypazari máme asi 20 cm sněhu a teploty okolo -8. Nejaktuálnější fotka ze včerejška ukazuje, že turci sníh a mráz prostě neberou vážně... ;)


Díky všem, kteří můj deníček nadále sledují. Až se opět nahromadí nějaké fotky a zážitky, budu Vás informovat. :-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PhilipWef PhilipWef | E-mail | Web | 28. listopadu 2017 v 17:03 | Reagovat

ome people, especially those running on busy daily schedules tend to use the pills to help maintain weight since they can not afford to follow all the diet programs. This is not advised. It is recommended that one seek advice from a professional in this field before using the pills. This can save one from many dangers associated with the misuse.

The diet pills should always be taken whole. Some people tend to divide the pills to serve a longer period of time. This is not advised and can lead to ineffectiveness. If it is required that one takes a complete tablet, it means that a certain amount of the ingredients are required to achieve the desired goal. It is also recommended that one does not crush the pill and dissolve it in beverages. Chemicals found in beverages have the potential of neutralizing the desired nutrients in the pill thereby leading to ineffectiveness. The best way to take the tablets is swallowing them whole with a glass of water.

<a href=https://www.cialissansordonnancefr24.com/le-cialis-est-il-rembourse/>https://www.cialissansordonnancefr24.com/le-cialis-est-il-rembourse/</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama